Apple Watch 49 mm bergsloop, terrakotta, S, Black Titanium Finish
Tillverkare: APPLE
ID: MG9D4ZM/A
Fri frakt
9990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt inkl. förpackning | 66 g |
| Bredd | 49 mm |
| Låddjup | 211 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Förpackningens bredd | 115 mm |
| Handledsmått | 130 - 160 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal medföljande armband | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Apple Watch Models 44mm 45mm 46mm 49mm |
| Material | Titan, Polyester, Spandex |
| Produktens färg | Brun |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Justerbar | ![]() |
| Spännets material | Titan |
| Produkttyp | Armband |
| Armbandsstorlek | S |
| Kompatibel enhetstyp | Smartwatch |
| Typ av lås | Kardborreband |
| EAN | 0195950649307 |
| Garanti | 1 år |
Detta Alpine Loop-armband är framtaget för 49 mm Apple Watch och tillverkat av en slitstark blandning av återvunna material. Armbandet i färgen Terracotta är utrustat med ett G-krokspänne i titan med en svart finish, vilket ger en säker och justerbar passform. Designen är optimerad för både aktivt och dagligt bruk, med en robust profil som är lämplig för träning såväl som utomhusaktiviteter. Materialets konstruktion säkerställer hållbarhet och komfort under användning.
Nyckelfunktioner:- Passar Apple Watch-boetter på 49 mm, inklusive Ultra-modeller
- Justeras för att passa handleder med en omkrets på 130–160 mm
- Har ett korrosionsbeständigt G-krokspänne i titan
- Utformat av en blandning av återvunnen polyester och spandex
- Rekommenderas för sport och daglig användning
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

