Apple Watch 49 mm -alpine-ranneke, terrakotta, pieni, Black Titanium Finish
Valmistaja: APPLE
ID: MG9D4ZM/A
Ilmainen toimitus
9990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Pakkauksen paino | 66 g |
| Tuotteen leveys | 49 mm |
| Pakkauksen syvyys | 211 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12,5 mm |
| Pakkauksen leveys | 115 mm |
| Ranteen koko | 130 - 160 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältyvien hihnojen määrä | 1 |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | Apple Watch Models 44mm 45mm 46mm 49mm |
| Materiaali | Titaani, Polyesteri, Elastaani |
| Tuotteen väri | Ruskea |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Säädettävissä | ![]() |
| Soljen materiaali | Titaani |
| Tuotetyyppi | Kellon ranneke |
| Hihnan koko | S |
| Yhteensopiva laitetyyppi | Älykello |
| Suljentatyyppi | Tarranauhasuljin |
| EAN | 0195950649307 |
| Takuu | 1 vuosi |
Tämä Apple Alpine Loop on vankkarakenteinen ranneke, joka on suunniteltu 49 mm:n Apple Watch -kelloille. Se on valmistettu kahdesta tekstiilikerroksesta, jotka on kudottu yhteen saumattomaksi ja kestäväksi kokonaisuudeksi. Rannekkeen rakenne soveltuu vaativiin olosuhteisiin, kuten ulkoiluun ja urheiluun, mutta myös päivittäiseen käyttöön. Kiinnitys tapahtuu G-koukulla, joka pujotetaan rannekkeen silmukoihin ja takaa varman istuvuuden liikkeessä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Yhteensopiva Apple Watch -mallien kanssa, joiden kuoren koko on 49 mm
- Koko S on suunniteltu 130–160 mm ranteenympärykselle
- Valmistettu osittain kierrätetystä polyesteri- ja elastaaniyhdistelmästä
- Solki on valmistettu korroosionkestävästä titaanista
- Rannekkeen väri on terrakotta
- Soljessa on musta titaanipinnoite
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

