790€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Tekniska data | |
| Rostar inte | ![]() |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 5 g |
| Digital sound processing | 5 ml |
| Förpackning | |
| Antal | 1 |
| Spatel | ![]() |
| Förpackningstyp | Rör |
| Skrapa | ![]() |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Fjärrkontroll ingår | ![]() |
| Monteringssats | ![]() |
| Skruvar medföljer | ![]() |
![]() | |
| Övriga egenskaper | |
| Kylpasta | ![]() |
| Design | |
| RoHS-efterlevnad | ![]() |
| Inbyggd display | ![]() |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Grå |
| Enkel installation | ![]() |
| Minsta drifttemperatur | -50 ° C |
| Produkttyp | Kylpasta |
| Inte ledande | ![]() |
| Densitet | 2.6 g/cm³ |
| EAN | 4260711990960 |
Den här Polartherm X-8 Thermal paste är utformad för processorer och kylare i vanliga datorbyggen och spelsystem. Den silikonbaserade formulan innehåller aluminiumoxid och zinkoxid med en densitet på 2,6 g/cm³ för att fylla ojämnheter på kontaktytor. Materialet är icke-ledande och icke-korrosivt med ett driftområde från -50 till 150 °C. Tuben innehåller 5 g pasta, är kompatibel med Intel Core Ultra och AMD Ryzen samt levereras med spatel för förenklad applicering och är RoHS-kompatibel.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


