MicroConnect USB4 Gen3x2 USB-C -kaapeli, 240 W, 0,15 m, musta
Valmistaja: MICROCONNECT
ID: USB4CC015-240W
2090€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Virranhallinta | |
| Ulostulojännite | 48 V |
| Antovirta (maks.) | 5 A |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Muut ominaisuudet | |
| USB-liitin | USB-C |
| Sisältyvien tuotteiden lukumäärä | 1 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Plug & Play -yhteensopiva | ![]() |
| Johdon pituus | 0,15 m |
| Kaapelin väri | Musta |
| Kaapelityyppi | Pyöreä kaapeli |
| Enimmäiserottelutarkkuus | 7680 x 4320 pikseliä |
| Tuotteen väri | Musta |
| Suurin tiedonsiirtonopeus | 40 Gbit/s |
| Sukupuoli | Uros |
| Pikalataus | ![]() |
| Liitin 1 | USB-C |
| Liitin 2 | USB C |
| Suurin päivitystaajuus | 60 Hz |
| USB-versio | USB4 Gen 3x2 |
| Liittimen 1 muoto | Suora |
| Liittimen 2 muoto | Suora |
| Sisäänvedettävä | ![]() |
| DisplayPort versio | 1.4 |
| Liittimen 1 sukupuoli | Uros |
| Liittimen 2 sukupuoli | Uros |
| Kaapelivaipan materiaali | Kestomuovinen elastomeeri |
| Liitinsuojus | ![]() |
| Käännettävät liittimet | ![]() |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | ![]() |
| USB Power Delivery | ![]() |
| Magneettinen liitin | ![]() |
| USB Power Delivery -versio | 3.1 |
| USB Power Delivery asti | 240 W |
| Liitinadapteri | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Takuuaika | 25 vuosi/vuosia |
| Ei sisällä | Halogeeni |
| EAN | 5715328135604 |
| Takuu | 5 vuotta |
MicroConnect tarjoaa luotettavan yhteyden vaativiin tiedonsiirto- ja lataustarpeisiin USB4-teknologian avulla. Tämä MicroConnect-kaapeli on valmistettu kestävästä termoplastisesta elastomeerista (TPE), ja sen 0,15 metrin pituus soveltuu erityisen hyvin lyhyisiin kytkentöihin laitetelineissä tai matkakäytössä. Suorituskyky perustuu USB4 Gen 3x2 -standardiin, joka mahdollistaa jopa 40 Gbit/s tiedonsiirtonopeuden ja Power Delivery 3.1 -tekniikan mukaisen 240 watin lataustehon. Integroitu tuki Thunderbolt 4 -standardille ja DisplayPort 1.4 Alt Mode -tilalle varmistaa korkearesoluutioisen videosignaalin ja datan samanaikaisen välityksen USB-C-isäntälaitteiden ja oheislaitteiden välillä tehokkaasti.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Pituus: 0.15 m
- Liitännät: USB-C – USB-C
- USB-standardi: USB4 Gen3x2
- Tiedonsiirto: 40 Gbit/s
- Tehonkesto: 240 W
- Materiaali: Termoplastinen elastomeeri (TPE)
- Väri: Musta
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 04.05.
Arvioitu toimitusaika: 04.05.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
- leaflet (English)
- manual pdf (English)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


