Apple Watch 49 mm -alpine-ranneke, terrakotta, suuri, Black Titanium Finish
Valmistaja: APPLE
ID: MG9F4ZM/A
Ilmainen toimitus
9990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Pakkauksen paino | 66 g |
| Tuotteen leveys | 49 mm |
| Pakkauksen syvyys | 211 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12,5 mm |
| Pakkauksen leveys | 115 mm |
| Ranteen koko | 165 - 210 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältyvien hihnojen määrä | 1 |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | Apple Watch Models 44mm 45mm 46mm 49mm |
| Materiaali | Titaani, Polyesteri, Elastaani |
| Tuotteen väri | Ruskea |
| Suojaustoiminnot | Korroosion kestävä |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Säädettävissä | ![]() |
| Soljen materiaali | Titaani |
| Tuotetyyppi | Kellon ranneke |
| Hihnan koko | L |
| Yhteensopiva laitetyyppi | Älykello |
| Suljentatyyppi | Tarranauhasuljin |
| EAN | 0195950649369 |
| Takuu | 1 vuosi |
Apple Alpine Loop -ranneke on valmistettu kahdesta tekstiilikerroksesta, jotka on kudottu yhteen saumattomaksi kokonaisuudeksi. Rakenne on toteutettu ilman ompeleita, mikä parantaa sen kestävyyttä ja käyttömukavuutta. Rannekkeen materiaali sisältää kierrätettyä polyesteriä ja elastaania. Kiinnitys tapahtuu korroosionkestävällä titaanisella G-koukulla, joka lukittuu tukevasti rannekkeen lenkkeihin. Tuotteen ulkoasun viimeistelee terrakotan värinen ranneke ja musta titaaniviimeistely.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Yhteensopiva 44, 45, 46 ja 49 mm:n Apple Watch -kuorien kanssa
- Mitoitettu Large (L) -koon ranteille (165–210 mm)
- Soveltuu urheiluun, ulkoiluun sekä päivittäiseen käyttöön
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

