Brother TZeCL6 - Roll (3.56 cm x 8 m) 1 rulla (rullat) puhdistusteippi malleihin P-Touch PT-3600, 530, 550, 9200, 9400, 9500, 9600, 9700, 9800, D800, P900, P950
Valmistaja: BROTHER
ID: TZECL6
2890€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Tekniset tiedot | |
| Pakkausten määrä per kerros | 4 kpl |
| Lavan tyyppi | 1200 x 1000 mm |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 40 g |
| Tuotteen korkeus | 90 mm |
| Tuotteen leveys | 40 mm |
| Tuotteen syvyys | 70 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 87 g |
| Ominaisuudet | |
| Tulostustekniikka | Lämpösiirto |
| Yhteensopivuus | P-touch 9200pc/9300pc/9500pc/9700pc/9800pc |
| Tuotteen väri | Musta |
| Nauhan leveys | 3,6 cm |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Tuotetyyppi | Tulostuspään puhdistusteippi |
| Puhdistussyklien enimmäismäärä | 100 |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 1800 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 36 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 9 kpl |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Lavan paino | 180 kg |
| Kuormalavan korkeus | 13,7 cm |
| EAN | 4977766692816 |
| Takuu | 1 vuosi |
| Source: Icecat.biz | |
Brother TZeCL6 tulostuspään puhdistusnauha poistaa pölyä ja roskaa, jotta tulostusjälki pysyy optimaalisena ja tekstit selkeinä. Yhteensopiva TZ- ja TZe-tarranauhaa käyttävien P-touch -tarratulostimien kanssa, joihin käy 36 ja 24 mm leveät tarranauhat.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
