Xerox - Musta - alkuperäinen - väriainekasetti malleihin DocuPrint 4250/MRP
Valmistaja: XEROX
ID: 003R99623
14090€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 3,2 kg |
| Pakkauksen paino | 3,2 kg |
| Tuotteen korkeus | 167 mm |
| Tuotteen leveys | 310 mm |
| Tuotteen syvyys | 458 mm |
| Pakkauksen syvyys | 458 mm |
| Pakkauksen korkeus | 167 mm |
| Pakkauksen leveys | 170 mm |
| Muut ominaisuudet | |
| Väri | ![]() |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Yhteensopiva |
| Sertifiointi | ISO/IEC 19752 |
| Yhteensopivuus | HP LaserJet 4350, HP LaserJet 4250 |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Alkuperämaa | Serbia |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | HP |
| OEM-koodi | Q5942X |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| EAN | 5017534996230 |
| Takuu | 3 kuukautta |
| Source: Icecat.biz | |
Xeroxin HP-tulostimiin tarkoitetut värikasetit takaavat korkealuokkaisen tulostusjäljen ja ehdottoman luotettavuuden pienellä hinnalla. Alkuperäisiin HP-kasetteihin verrattuna saat keskimäärin 10 % enemmän tulostettuja halvemmalla ja 100 % tuotetakuulla. Saat enemmän, maksat vähemmän, ilman riskiä. Tyytyväisyys on taattu.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

