Xerox - Musta - alkuperäinen - väriainekasetti malleihin DocuPrint 4250/MRP
Manufacturer: XEROX
ID: 003R99623
14090€
Show VAT 0%
Show VAT 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Mariehamn
Specifications
Description
Store availability
Delivery
Price development
| Weight & dimensions | |
| Weight | 3.2 kg |
| Package weight | 3.2 kg |
| Height | 167 mm |
| Width | 310 mm |
| Depth | 458 mm |
| Package depth | 458 mm |
| Package height | 167 mm |
| Package width | 170 mm |
| Other features | |
| Colour | ![]() |
| Print technology | Laser printing |
| Features | |
| Type | Compatible |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Compatibility | HP LaserJet 4350, HP LaserJet 4250 |
| Printing colours | Black |
| Country of origin | Serbia |
| Brand compatibility | HP |
| OEM code | Q5942X |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| EAN | 5017534996230 |
| Warranty | 3 months |
| Source: Icecat.biz | |
Toner Cartridges for HP Printers from Xerox deliver brilliant image quality and excellent reliability at a low cost. Compared to the original HP toner cartridge, you'll get better or equal page yield, pay significantly less, and receive 100% lifetime warranty. Get more, pay less, without risk. Satisfaction is guaranteed.
Multitronic Vaasa: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 17:00
Fetch from the shop
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Parcel lockers and service points
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Postal package
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Parcel lockers and service points
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Doorstep delivery
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Business Parcel
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Home Parcel
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Home delivery
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
The above technical details are for reference only and may change without notice. We reserve the right to correct printing errors and use illustrations for guidance. Some text may be auto-generated or machine-translated, which could lead to inaccuracies.

