5790€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Anslutningar | |
| USB-kontakt | USB Type-C |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 40 g |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 20 V |
| Inmatningsström (max) | 5 A |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Låddjup | 5 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övriga egenskaper | |
| USB-anslutning | USB-C |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Kabellängd | 3 m |
| Kabelfärg | Svart |
| Typ av kabel | Rund kabel |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal överföringshastighet | 40 Gbit/s |
| Snabb laddning | ![]() |
| Anslutning 1 | USB-C |
| Anslutning 2 | USB C |
| USB-version | USB4 Gen 3x2 |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Termoplastisk elastomer (TPE) |
| Vändbara kontakter | ![]() |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | ![]() |
| USB-strömleverans | ![]() |
| Revision av USB-strömförsörjning | 3.0 |
| USB-strömförsörjning upp till | 100 W |
| Adapteranslutning | ![]() |
| EAN | 5715063545676 |
| Garanti | 5 år |
MicroConnect USB4CC3 är utformad för krävande anslutningar mellan enheter med USB-C-gränssnitt. Kabeln är försedd med ett ytterhölje av TPE, vilket ger en kombination av flexibilitet och mekanisk hållbarhet för daglig användning. Denna modell möjliggör hög hastighet för dataöverföring och högkapacitetsladdning via Power Delivery för bärbara datorer och tillbehör. Den tilltagna räckvidden underlättar placering av utrustning vid koppling till externa skärmar via DisplayPort Alt Mode eller avancerade dockningsstationer. Produkten upprätthåller full funktionalitet vid användning i system med stöd för Thunderbolt 4 och DisplayLink.
Viktigaste funktioner:- Längd: 3m
- Anslutningar: USB C – USB C
- USB-standard: USB4 Gen 3x2
- Dataöverföring: 40 Gbit/s
- Strömförsörjning: 100 W
- Material: TPE
- Färg: Svart
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 04.05
Beräknad leveranstid: 04.05
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 05.05
Beräknad leveranstid: 05.05
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 05.05
Beräknad leveranstid: 05.05
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 05.05
Beräknad leveranstid: 05.05
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 05.05
Beräknad leveranstid: 05.05
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


