MicroConnect USB4 Gen3x2 USB-C kabel, 240 W, 0,15 m, svart
Tillverkare: MICROCONNECT
ID: USB4CC015-240W
2090€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Strömtillförsel | |
| Utgångsspänning | 48 V |
| Strömstyrka ut (max) | 5 A |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övriga egenskaper | |
| USB-anslutning | USB-C |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Plug & Play-kompatibel | ![]() |
| Kabellängd | 0,15 m |
| Kabelfärg | Svart |
| Typ av kabel | Rund kabel |
| Maximal upplösning | 7680 x 4320 pixlar |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal överföringshastighet | 40 Gbit/s |
| Könstyp | Hankoppling |
| Snabb laddning | ![]() |
| Anslutning 1 | USB-C |
| Anslutning 2 | USB C |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| USB-version | USB4 Gen 3x2 |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Indragbar | ![]() |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Termoplastisk elastomer (TPE) |
| Skärmad kontakt | ![]() |
| Vändbara kontakter | ![]() |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | ![]() |
| USB-strömleverans | ![]() |
| Magnetisk kontakt | ![]() |
| Revision av USB-strömförsörjning | 3.1 |
| USB-strömförsörjning upp till | 240 W |
| Adapteranslutning | ![]() |
| Logistikdata | |
| Garantiperiod | 25 År |
| Hållbarhet | |
| Innehåller inte | halogen |
| EAN | 5715328135604 |
| Garanti | 5 år |
Denna kabel från MicroConnect är designad för krävande anslutningar där både strömförsörjning och datahastighet står i fokus. Konstruktionen består av ett hölje i termoplastisk elastomer (TPE), vilket ger en flexibel och hållbar produkt för daglig användning. Genom stöd för USB4 Gen 3x2-teknik hanterar enheten dataöverföringshastigheter på upp till 40 Gbit/s och Power Delivery på upp till 240 W. Med en längd på 0,15 meter är den optimerad för att minimera kabeltrassel vid anslutning till dockningsstationer. Den är kompatibel med Thunderbolt 4 och DisplayPort Alt Mode 1.4 för samtidig överföring av video och data.
Viktigaste funktioner:- Längd: 0.15 m
- Anslutningar: USB-C – USB-C
- USB-standard: USB4 Gen3x2
- Dataöverföring: 40 Gbit/s
- Strömförsörjning: 240 W
- Material: Termoplastisk elastomer (TPE)
- Färg: Svart
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Beräknad leverans: 04.05 - 05.05
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 04.05
Beräknad leveranstid: 04.05
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 05.05
Beräknad leveranstid: 05.05
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 05.05
Beräknad leveranstid: 05.05
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 05.05
Beräknad leveranstid: 05.05
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Beräknad leveranstid: 04.05 - 05.05
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 05.05
Beräknad leveranstid: 05.05
- leaflet (English)
- manual pdf (English)
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


