2290€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Tekniska data | |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Product Safety HP 912 / 3YL80A Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction. | |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 30 g |
| Höjd | 113,5 mm |
| Bredd | 106 mm |
| Djup | 23 mm |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Låddjup | 23 mm |
| Höjd | 113,5 mm |
| Förpackningens bredd | 106 mm |
| Specialegenskaper | |
| 192545866842, 192545866828, 192545866835, 199764686671, 199764686688, 199764686695, 199251972706 | |
| Övriga egenskaper | |
| Certifiering | ISO/IEC 24711 |
| Produktens färg | Svart |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Egenskaper | |
| Modell | Original |
| Färg | ![]() |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleskrivare |
| Kompatibilitet | HP 912-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 8010e, 8012, 8014, 8015 HP OfficeJet Pro 8020e, 8022, 8023, 8024, 8025 |
| Antal sidor | 250 sidor |
| Skrivarfäger | Svart |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Volym svart patron | 6,5 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 250 sidor |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym färgpatron | 6,5 ml |
| Återlämning och återvinning av bläckpatroner | ![]() |
| Antal färgtonerpatroner | 1 |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Logistikdata | |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1161 mm |
| Produkter per lastpall | 3780 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 63 styck |
| Lager per lastpall | 9 styck |
| Antal kartonger per lager | 7 styck |
| Pallvikt (imperial) | 214,7 kg (473.3 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1161 mm (47.2 x 31.5 x 45.7") |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,09 kg |
| Pallens vikt | 214,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 3,09 kg (6.81 lbs) |
| EAN | 0192545866828 |
| Garanti | 1 år |
HP 912 svart bläckpatron är en originalförbrukningsvara avsedd för specifika HP OfficeJet-modeller. Patronen använder färgämnesbaserat bläck (dye-based ink) för att leverera skarpa och hållbara svarta textutskrifter. Denna standardkapacitetsmodell innehåller 6,5 ml bläck och har en beräknad sidkapacitet på upp till 250 sidor, mätt enligt ISO/IEC 24711-standarderna. Konstruktionen är optimerad för en konsekvent prestanda i kompatibla bläckstråleskrivare, vilket säkerställer tillförlitlig drift under patronens hela livslängd.
Nyckelfunktioner:- Patron med standardkapacitet
- Innehåller 6,5 ml svart bläck
- Beräknad sidkapacitet på 250 sidor
- Använder färgämnesbaserat bläck för textutskrifter
- Tillverkad för bläckstråleskrivare
- Kompatibel med HP OfficeJet 8010e och OfficeJet Pro 8020e-serien
- Uppfyller ISO/IEC 24711-certifiering
- Återvinnings- och returprogram är tillgängligt
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 01.05 - 03.05
Beräknad leveranstid: 01.05 - 03.05
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 02.05 - 04.05
Beräknad leveranstid: 02.05 - 04.05
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 02.05 - 04.05
Beräknad leveranstid: 02.05 - 04.05
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 02.05 - 03.05
Beräknad leveranstid: 02.05 - 03.05
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 02.05 - 03.05
Beräknad leveranstid: 02.05 - 03.05
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


