Apple Watch 49 mm bergsloop, svart, Large, Black Titanium Finish
Tillverkare: APPLE
ID: MG9J4ZM/A
Fri frakt
9990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt inkl. förpackning | 66 g |
| Bredd | 49 mm |
| Produktlängd | 49 mm |
| Låddjup | 211 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Förpackningens bredd | 115 mm |
| Handledsmått | 165 - 210 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal medföljande armband | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Design | |
| Band färg | Svart |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Apple Watch Models 44mm 45mm 46mm 49mm |
| Material | Titan, Polyester, Spandex |
| Produktens färg | Svart |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Justerbar | ![]() |
| Spännets färg | Svart titan |
| Spännets material | Titan |
| Produkttyp | Armband |
| Armbandsstorlek | L |
| Kompatibel enhetstyp | Smartwatch |
| Typ av lås | Kardborreband |
| EAN | 0195950649451 |
| Garanti | 1 år |
Detta Alpine Loop-armband är utvecklat för Apple Watch Ultra och kombinerar slitstyrka med komfort. Armbandet är tillverkat av vävd nylon och är utformat för att tåla krävande utomhusaktiviteter, sport och daglig användning. Låsmekanismen består av en G-krok i titan som ger en säker och justerbar passform. Armbandets estetik är avsedd att komplettera klockans design, med en finish i svart titan på spännet.
Nyckelfunktioner:- Material i vävd nylon för hållbarhet och komfort
- Passar Apple Watch-modeller med en boettstorlek på 49 mm
- Storlek Large, anpassad för handleder på 165–210 mm
- Justerbart lås med en korrosionsbeständig G-krok i titan
- Designad för utomhus-, sport- och vardagsanvändning
- Svart band med ett spänne i svart titanfinish
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

