Apple Watch 49 mm bergsloop, terrakotta, L, Black Titanium Finish
Tillverkare: APPLE
ID: MG9F4ZM/A
Fri frakt
9990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt inkl. förpackning | 66 g |
| Bredd | 49 mm |
| Låddjup | 211 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Förpackningens bredd | 115 mm |
| Handledsmått | 165 - 210 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal medföljande armband | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Apple Watch Models 44mm 45mm 46mm 49mm |
| Material | Titan, Polyester, Spandex |
| Produktens färg | Brun |
| Skyddsfunktioner | Korrosionsbeständig |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Justerbar | ![]() |
| Spännets material | Titan |
| Produkttyp | Armband |
| Armbandsstorlek | L |
| Kompatibel enhetstyp | Smartwatch |
| Typ av lås | Kardborreband |
| EAN | 0195950649369 |
| Garanti | 1 år |
Alpine Loop-armbandet är konstruerat av två textillager som vävts samman till en enda, sömlös enhet. Högstarka garner förstärker de övre öglorna för ökad hållbarhet. Den korrosionsbeständiga G-haken i titan glider enkelt in i öglorna för att säkerställa en stabil och säker passform. Detta armband i storlek Large är utvecklat för handleder med en omkrets på 165–210 mm och är kompatibelt med Apple Watch-boetter i storlekarna 44 mm, 45 mm och 49 mm.
Nyckelfunktioner:- Material av textil med återvunna komponenter
- Kompatibelt med Apple Watch-boetter på 44, 45 och 49 mm
- Avsett för handleder med en omkrets på 165–210 mm
- Låsmekanism med en G-hake i titan
- Korrosionsbeständig finish på spännet
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

