4990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt inkl. förpackning | 54 g |
| Bredd | 42 mm |
| Låddjup | 237 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Förpackningens bredd | 76 mm |
| Handledsmått | 130 - 200 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Watch Series 11 42mm, Watch Series 10 42mm, Watch Series 9 41mm, Watch Series 8 41mm, Watch Series 7 41mm, Watch Series 6 40mm, Watch SE (3rd Gen) 40mm, Watch SE (2nd Gen) 40mm, Watch SE (1st Gen) 40mm, Watch Series 5 40mm, Watch Series 4 40mm |
| Material | Nylon, Återvunnen polyester, Spandex |
| Produktens färg | Lila |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Spännets färg | Svart |
| Produkttyp | Armband |
| Armbandsstorlek | En storlek |
| Färgnamn | Purpurdimma |
| Kollektion | Sportloop |
| Kompatibel enhetstyp | Smartwatch |
| EAN | 0195950533248 |
| Garanti | 1 år |
Mjuk, luftig och lätt – Apple Watch Sportloop är framtagen för att ge högsta komfort hela dagen. Kardborrestängningen gör det enkelt att snabbt justera passformen.
Den dubbla nylonväven har tättsittande öglor på insidan som känns sköna mot huden och släpper igenom fukt, vilket gör Sportloop perfekt för både träning och vardagsbruk.
Sportloopen är tillverkad med hänsyn till miljön. Den innehåller 100 % återvunnen spandex, 100 % återvunnen polyester och 85 % återvunnen nylon – delvis från kasserade fiskenät. Dessutom täcks 100 % av elen som används vid tillverkningen av ren energi.
Detta ingår:- Sportloop till Apple Watch
- Material: 80 % återvunnen nylon, 100 % återvunnen polyester, 100 % återvunnen spandex
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.
