Thermal Grizzly Minus Pad Pro 120x20x1.5 mm 2-pack thermal pad, grå
Tillverkare: THERMAL GRIZZLY
ID: TG-MP-P-120-20-15-2
3290€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 31 g |
| Höjd | 1,5 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 120 mm |
| Tjocklek | 1,5 mm |
| Förpackning | |
| Antal | 2 |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Design | |
| RoHS-efterlevnad | ![]() |
| LED-belysning | ![]() |
| Egenskaper | |
| Modell | Termisk kudde |
| Produktens färg | Gray |
| Enkel installation | ![]() |
| Produkttyp | Termisk kudde |
| Inte ledande | ![]() |
| EAN | 4260711991608 |
Den här Thermal Grizzly Minus Pad Pro kylaccessoaren är en termisk pad avsedd för kylning av SSD-enheter, GPU-kylare och spänningsregulatorer. Produkten levereras i ett paket om två stycken med måtten 120 gånger 20 millimeter och en tjocklek på 1,5 millimeter. Materialet är baserat på Minus Pad 8-serien och är elektriskt icke-ledande, vilket förhindrar kortslutningar. Den gråa komponenten väger 31 gram, är enkel att installera och är RoHS-kompatibel för användning i krävande datorsystem.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 06.05 - 11.05
Beräknad leverans: 06.05 - 11.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 06.05 - 11.05
Beräknad leverans: 06.05 - 11.05
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 06.05 - 11.05
Beräknad leverans: 06.05 - 11.05
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 06.05 - 11.05
Beräknad leverans: 06.05 - 11.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 06.05 - 11.05
Beräknad leverans: 06.05 - 11.05
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 06.05 - 11.05
Beräknad leveranstid: 06.05 - 11.05
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 06.05 - 10.05
Beräknad leveranstid: 06.05 - 10.05
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 07.05 - 11.05
Beräknad leveranstid: 07.05 - 11.05
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 07.05 - 11.05
Beräknad leveranstid: 07.05 - 11.05
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 07.05 - 10.05
Beräknad leveranstid: 07.05 - 10.05
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 06.05 - 11.05
Beräknad leveranstid: 06.05 - 11.05
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 06.05 - 11.05
Beräknad leveranstid: 06.05 - 11.05
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 07.05 - 10.05
Beräknad leveranstid: 07.05 - 10.05
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


