Thermal Grizzly Minus Pad Advance 120x20x1.5 mm, 4-pack thermal pad
Tillverkare: THERMAL GRIZZLY
ID: TG-MP-A-120-20-15-4
2190€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 52 g |
| Höjd | 1,5 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 20 mm |
| Tjocklek | 1,5 mm |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Design | |
| RoHS-efterlevnad | ![]() |
| Egenskaper | |
| Modell | Termisk kudde |
| Enkel installation | ![]() |
| värmeledningsförmåga | 12 W/m·K |
| Produkttyp | Termisk kudde |
| Inte ledande | ![]() |
| EAN | 4260711991424 |
Den här Thermal Grizzly Minus Pad Advance är en termisk pad avsedd för SSD-enheter, RAM-moduler, GPU-minne och spänningsregulatorer. Produkten har en värmeledningsförmåga på 12 W/m·K och är elektriskt icke-ledande, vilket möjliggör säker montering nära känsliga komponenter. Varje enskild pad har måtten 120 x 20 mm med en tjocklek på 1,5 mm och materialet är optimerat för enkel montering. Förpackningen innehåller 4 stycken pads, har en totalvikt på 52 g och produkten uppfyller kraven för RoHS-certifiering.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 07.05 - 11.05
Beräknad leverans: 07.05 - 11.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 07.05 - 11.05
Beräknad leverans: 07.05 - 11.05
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 07.05 - 11.05
Beräknad leverans: 07.05 - 11.05
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 07.05 - 11.05
Beräknad leverans: 07.05 - 11.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 07.05 - 11.05
Beräknad leverans: 07.05 - 11.05
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 07.05 - 11.05
Beräknad leveranstid: 07.05 - 11.05
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 07.05 - 10.05
Beräknad leveranstid: 07.05 - 10.05
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 08.05 - 11.05
Beräknad leveranstid: 08.05 - 11.05
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 08.05 - 11.05
Beräknad leveranstid: 08.05 - 11.05
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 08.05 - 10.05
Beräknad leveranstid: 08.05 - 10.05
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 07.05 - 11.05
Beräknad leveranstid: 07.05 - 11.05
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 07.05 - 11.05
Beräknad leveranstid: 07.05 - 11.05
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 08.05 - 10.05
Beräknad leveranstid: 08.05 - 10.05
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

