1490€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Skärm | |
| Siffror | 12 siffror |
| Visa tippning | ![]() |
| Skärmtyp | LCD |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 116 g |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 106 mm |
| Djup | 147 mm |
| Strömtillförsel | |
| Batterityp | LR44 |
| Antal batterier | 1 |
| Strömkälla | Batteri/solcell |
| Automatisk avstängning | ![]() |
| Automatisk avstängning efter | 7 min |
| Design | |
| Modell | Grundläggande |
| Formfaktor | Skrivbord |
| Produktens färg | Orange |
| Kontrolltyp | Knappar |
| Material, hölje | Plast |
| Överdrag | ![]() |
| Prestanda | |
| Skatteberäkning | ![]() |
| EAN | |
| Garanti | 1 år |
| Source: Icecat.biz | |
The LS-125KB Calculator is a versatile 12-digit calculator that covers all of your basic functions. The calculator is designed to be convenient, coming with dual power, meaning that it is powered by both a battery and solar power. The calculator offers grand total memory within a slim body, while a choice of vibrant colour lets you express your personality. Finally, it is designed using recycled plastic and a plant-based renewably sourced biopolymer called NuPlastiQ, which makes it an eco-friendly choice. The calculator does not have a display shield, meaning there is less plastic in its body as well.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


