16290€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, Windows 10 Mobile, iOS |
| Anslutningar | |
| USB-port | ![]() |
| USB-kontakt | USB Typ B |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 6,3 kg |
| Höjd | 148 mm |
| Bredd | 403 mm |
| Djup | 315 mm |
| Utskriftshastighet | |
| Maximal upplösning | 4800 x 1200 DPI |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleskrivare |
| Kantfri utskrift | ![]() |
| Dubbelsidig utskrift | ![]() |
| Dubbelsidigt utskriftsläge | Automatisk |
| Utskrift | Färgutskrift |
| Utskriftshastighet (ISO / IEC 24734), mono | 13 ipm |
| Utskriftshastighet (ISO / IEC 24734), färg | 6.8 ipm |
| Skanning | |
| Skanningstyp | Flatbädds- och ADF-scanner |
| Optisk skanningsupplösning | 1200 x 2400 DPI |
| Skanningsteknik | CIS |
| Maximalt skanningsområde | 216 x 297 mm |
| Ingång, färgdjup | 16 bit |
| Utgång, färgdjup | 8 bit |
| Skanning | Färgscanning |
| Gråskaledjup | 8 bit |
| Inmatning, gråskaledjup | 16 bit |
| Kopiera | |
| Storleksändring kopieringsmaskin | 25 - 400% |
| Maximalt antal kopior | 99 kopior |
| N-i-1 copy-funktion (N =) | 2 |
| Kopiering | Färgkopiering |
| N-i-1 kopieringsfunktion | ![]() |
| Dubbelsidig kopiering | ![]() |
| Fax | |
| Fax | ![]() |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,3 W |
| Medelströmförbrukning vid kopiering | 19 W |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
| Nätverk | |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kryptering/säkerhet | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Nätverksansluten (Ethernet) | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| Mobil utskriftsteknik | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link |
| Pappershantering | |
| Storlek på kantfri utskriftsmedia | 8.9x8.9, 10x15, 13x18, 13x13, 20x25 |
| Kuvertstorlek | Com-10, DL |
| ISO A-serie storlek (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-seriestorlekar (B0 ... B9) | B5 |
| Icke-ISO utskriftsmaterial av olika storlek | Legal, Letter |
| Foto-pappersstorlekar | 10x15,13x18,13x13,20x25 |
| Högsta ISO A-seriestorlek | A4 |
| Pappersfackets typ av media | Kuverter, Fotopapper, Plain paper |
| Pappersfackets mediavikt | 64 - 105 g/m ^ |
| Design | |
| Displaytyp | OLED |
| Skärm diagonal | 3,66 cm (1.44") |
| Produktens färg | Svart |
| Inbyggd display | ![]() |
| Positionering på marknaden | Hem och kontor |
| Egenskaper | |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Duplex-funktioner | Kopia, Skriv ut |
| Maximal inmatningskapacitet | 100 ark |
| Totalt antal inmatningsfack | 1 |
| Total inmatningskapacitet | 100 ark |
| EAN | 4549292198201 |
| Garanti | 1 år |
| Source: Icecat.biz | |
This chic and sleek 3-In-One has a contemporary 2-tone design with an LED status bar, making it an ideal match for modern creatives. Let loose your ambitions and get designing with Easy-PhotoPrint Editor, or try paper crafts from Creative Park. Load up the rear feed with a whole host of creative media, including iron-on transfers and double-sided matte paper, to turn your ideas into reality. Take control with your smartphone thanks to snappy wireless connectivity and print, scan and connect to your social media accounts via the Canon PRINT app – all it takes to get connected is the touch of a button thanks to Wireless Connect. For shareworthy snaps, take advantage of the FINE cartridges and ChromaLife100 ink system for vivid, long-lasting photos. This printer is compatible with the PIXMA Print Plan, a monthly subscription for inks based on pages printed.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
- manual pdf (English)
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.



