MicroConnect HDMI 8K 90° vinklad åt höger F-M, 8K 60Hz / 4K 120Hz
Tillverkare: MICROCONNECT
ID: HDM19F19MA2-8KAR
Välj modell
Höger
690€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Anslutningar | |
| Anslutning 1 | HDMI |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Vinklad |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 10 g |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Låddjup | 119 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Förpackningens bredd | 158 mm |
| Prestanda | |
| Dataöverföringshastighet | 48 Gbit/s |
| Maximal upplösning | 7680 x 4320 pixlar |
| Produktens färg | Svart |
| HDCP | ![]() |
| Max uppdateringsfrekvens | 120 hz |
| Högsta upplösning (HDMI) | 7680 x 4320 pixlar |
| EAN | 5715063519288 |
| Garanti | 5 år |
| Source: Icecat.biz | |
Introducing the MicroConnect HDMI 8K 90° Right Angled F-M cable, designed for the ultimate high-definition experience. This adapter supports stunning 8K resolution at 60Hz and ultra-smooth 4K resolution at 120Hz, ensuring crystal-clear visuals and seamless performance for gaming, streaming, and professional applications. The 90-degree right angle design is perfect for tight spaces and reduces cable strain, promoting a secure and reliable connection. Engineered with premium materials and adhering to strict European quality standards, this HDMI adapter delivers exceptional durability and signal integrity. Benefit from MicroConnect's 20+ years of expertise in connectivity solutions, providing you with a pioneering adapter that combines cutting-edge technology with practical design.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
- leaflet (English)
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

