MicroConnect HDMI 8K 90° vinklad åt vänster F-M, 8K 60Hz / 4K 120Hz
Tillverkare: MICROCONNECT
ID: HDM19F19MA2-8KAL
Välj modell
Vänster
690€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Anslutningar | |
| Anslutning 1 | HDMI |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Vinklad |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 10 g |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Låddjup | 119 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Förpackningens bredd | 158 mm |
| Prestanda | |
| Dataöverföringshastighet | 48 Gbit/s |
| Maximal upplösning | 7680 x 4320 pixlar |
| Produktens färg | Svart |
| HDCP | ![]() |
| Max uppdateringsfrekvens | 120 hz |
| Högsta upplösning (HDMI) | 7680 x 4320 pixlar |
| EAN | 5715063519271 |
| Garanti | 5 år |
| Source: Icecat.biz | |
Introducing the MicroConnect HDM19F19MA2-8KAL, a high-performance HDMI cable adapter designed to deliver stunning 8K resolution at 60Hz and 4K resolution at 120Hz. This angled adapter features a 90° left angle Female-to-Male configuration, perfect for tight spaces and reducing strain on your HDMI ports. Engineered with MicroConnect's commitment to premium quality, this adapter ensures a reliable and stable connection for your high-definition devices. Experience the future of visual clarity with this pioneering connectivity solution, backed by over 20 years of MicroConnect's expertise. Ideal for gamers, home theater enthusiasts, and professionals demanding the best possible image quality.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
- leaflet (English)
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

