4290€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 136 g |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 144 g |
| Låddjup | 20 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Förpackningstyp | Polypåse |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övriga egenskaper | |
| USB-anslutning | USB-C |
| Egenskaper | |
| Kabellängd | 3m |
| Kabelfärg | Svart |
| Typ av kabel | Rund kabel |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal överföringshastighet | 10 Gbit/s |
| Snabb laddning | ![]() |
| Anslutning 1 | USB-C |
| Anslutning 2 | USB-C |
| USB-version | USB 3.1 Gen 2 |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Vändbara kontakter | ![]() |
| USB-strömleverans | ![]() |
| USB-strömförsörjning upp till | 60 W |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Höjd på huvudkartong | 290 mm |
| Bredd på förpackning | 170 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 8 kg |
| Ytterförpackningens längd | 20 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Fraktkartongens bredd | 17 cm |
| Fraktkartongens längd | 2 cm |
| Fraktkartongens höjd | 13 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 3,8 kg |
| Antal produkter per innerförpackning | 25 styck |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 8544429090 |
| EAN | 7333048064271 |
Denna aktiva kabel från Deltaco är utformad för stabila anslutningar mellan USB-C-enheter. Den integrerade tekniken säkerställer signalstyrkan över tre meter, vilket möjliggör dataöverföring i hastigheter upp till 10 Gbit/s. Kabeln stödjer DisplayPort Alt Mode för videoupplösningar upp till 8K vid 30Hz, vilket gör den lämplig för professionella bildskärmar. Med stöd för USB Power Delivery upp till 60W laddas anslutna enheter effektivt under drift. Längden ger ökad räckvidd på arbetsplatsen utan att kompromissa med prestandan. Produkten är kompatibel med bärbara datorer, surfplattor och externa lagringsenheter som använder USB-C-standarden.
Viktigaste funktioner:- Längd: 3 m
- Anslutningar: USB-C – USB-C
- USB-standard: USB 3.1 Gen 2
- Dataöverföring: 10 Gbit/s
- Strömförsörjning: 60 W
- Färg: Svart
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Beräknad leverans: 01.05 - 04.05
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 01.05 - 03.05
Beräknad leveranstid: 01.05 - 03.05
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 02.05 - 04.05
Beräknad leveranstid: 02.05 - 04.05
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 02.05 - 04.05
Beräknad leveranstid: 02.05 - 04.05
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 02.05 - 03.05
Beräknad leveranstid: 02.05 - 03.05
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Beräknad leveranstid: 01.05 - 04.05
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 02.05 - 03.05
Beräknad leveranstid: 02.05 - 03.05
- leaflet (Svenska)
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

