1390€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25.5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 20 g |
| Höjd | 166,2 mm |
| Bredd | 81 mm |
| Djup | 10,2 mm |
| Övriga egenskaper | |
| Förpackningarnas innehåll | Clear Case, Reflet |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Galaxy A16 |
| Produktens färg | Transparent |
| Maximal skärmstorlek | 17 cm (6.7") |
| Inbyggt batteri | ![]() |
| Skyddsfunktioner | Reptålig |
| Brand kompatibilitet | Samsung |
| Ärendetyp | Mobilskal |
| Produkttyp | Skyddsfodral |
| EAN | 8806095811819 |
Let your phone's design shine
Put the spotlight on your Galaxy A16 | A16 5G's colourful and unique design with this high-quality Clear Case, now even sleeker and thinner at only 1.1mm.
Premium. Clear. Classic
Enjoy long-lasting transparency and clarity that also serves as durable protection for your phone. The case's anti-scratch premium finish is also treated to prevent yellowing for longer.
Style it to your liking
Express yourself and add your own unique flair to your phone's overall look with ample space for decorative stickers.
Put the spotlight on your Galaxy A16 | A16 5G's colourful and unique design with this high-quality Clear Case, now even sleeker and thinner at only 1.1mm.
Premium. Clear. Classic
Enjoy long-lasting transparency and clarity that also serves as durable protection for your phone. The case's anti-scratch premium finish is also treated to prevent yellowing for longer.
Style it to your liking
Express yourself and add your own unique flair to your phone's overall look with ample space for decorative stickers.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

