2890€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Tekniset tiedot | |
| Lavan GTIN (EAN/UPC) | 30884962310633 |
| Pääkotelon (ulko) bruttopaino (brittiläinen) | 8,1 kg (17.9 lbs) |
| Paino ja mitat | |
| Pakkauksen paino | 1,6 kg |
| Tuotteen korkeus | 22 mm |
| Tuotteen leveys | 309 mm |
| Tuotteen syvyys | 218 mm |
| Pakkauksen syvyys | 218 mm |
| Pakkauksen korkeus | 22 mm |
| Pakkauksen leveys | 309 mm |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 80% |
| Varastointilämpötila | 0 - 40 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 15 - 27 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 90% |
| Erityisominaisuudet | |
| 884962310632 | |
| Muut ominaisuudet | |
| Mitat (LxSxK) | 309 x 218 x 22 mm |
| Kotelon tai ulkopakkauksen paino | 8,1 kg |
| Pääpakkauksen mitat (LxSxK) | 345 x 239 x 114 |
| Lavan mitat (L x S x K) | 1200 x 800 x 500 mm |
| Pakkauksen koko | 309 x 218 x 22 mm |
| Tuotteita lavalla | 150 kpl |
| Kotelon tai ulkopakkauksen määrä | 5 kpl |
| Materiaaliarkkien määrä pakkauksessa | 150 arkkia |
| Yhteensopivat tuotteet | Works with laser printers, optimized for Original HP Toner |
| UNSPSC-koodi | 14121812 |
| Alkuperämaa | Saksa |
| Kuormalavan paino | 265 kg (584.2 lbs) |
| Kuormalavan mittasuhteet | 1199,9 x 800,1 x 500,1 mm (47.2 x 31.5 x 19.7") |
| Ominaisuudet | |
| Paino | 1,6 kg |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Materiaalin viimeistely | Kiilto |
| Suositeltu käyttö | Lasertulostus |
| Median paino | 150 g/m² |
| Paperin koko | A4 (210x297 mm) |
| Arkkia per pakkaus | 150 arkkia |
| HP-segmentti | Yritys, Yritys |
| Logistiikkatiedot | |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 30 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 3 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 10 kpl |
| Tuotepakkauksen paino | 8,1 kg |
| Lavan paino | 265 kg |
| Määrä per tuotepakkaus | 5 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| EAN | 0884962310632 |
| Takuu | 6 kuukautta |
| Source: Icecat.biz | |
Ideal for laser printer users and HP LaserJet printer owners producing sales presentations, brochures, and proposals.
Print projects with a professional look and feel on both sides. HP Enhanced Business Paper, Glossy is FSC certified[1] and provides crisp, black text and sharp color graphics on sales presentations, brochures, and proposals.
Print projects with a professional look and feel on both sides. HP Enhanced Business Paper, Glossy is FSC certified[1] and provides crisp, black text and sharp color graphics on sales presentations, brochures, and proposals.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
