15990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Tekniset tiedot | |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 556 g |
| Tuotteen korkeus | 340 mm |
| Tuotteen leveys | 166 mm |
| Tuotteen syvyys | 120 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 950 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Muut ominaisuudet | |
| Sertifiointi | ISO/IEC 19798 |
| Tuotteen väri | Magenta |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Alkuperäinen |
| Väri | ![]() |
| Tulostustekniikka | Laser |
| Yhteensopivuus | DCP-9055CDN, DCP-9270CDN, HL-4140CN, HL-4150CDN, HL-4570CDW, HL-4570CDWT, MFC-9460CDN, MFC-9465CDN, MFC-9970CDWb |
| Sivumäärä | 3500 sivua |
| Tulostuskasettien väri(t) | Magenta |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Mustepatruunan tyyppi | High Yield |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Brother |
| Tuotetyyppi | Värikasetti |
| OEM-koodi | TN325M |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustan musteen määrä | 0 ml |
| Mustan musteen sivun tuotto | 0 sivua |
| Värimusteen määrä | 0 ml |
| Värimusteen sivun tuotto | 3500 sivua |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | ![]() |
| Värillisen väriaineen riittävyys sivuina | 3500 sivua |
| Värillisten väriainepatruunoiden määrä | 1 |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 144 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 36 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 6 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 6 kpl |
| Lavan paino | 146,5 kg |
| Kuormalavan korkeus | 17,4 cm |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| EAN | 4977766679404 |
| Takuu | 30 vuotta |
Alkuperäinen Brother TN-325M -värikasetti on suunniteltu tuottamaan tasalaatuisia magentanvärisiä tulosteita yhteensopivissa lasertulostimissa. Väriaineen koostumus on kehitetty varmistamaan tarkka ja selkeä jälki sekä tekstissä että grafiikassa koko kasetin elinkaaren ajan. Riittoisa kasetti tarjoaa korkean, jopa 3500 sivun kapasiteetin ISO/IEC 19798 -standardin mukaisesti, mikä tekee siitä toimivan ratkaisun säännölliseen tulostukseen. Valmistajan alkuperäistarvikkeena se on suunniteltu takaamaan luotettava toiminta ja saumaton yhteensopivuus määriteltyjen Brother-laitteiden kanssa.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Väriaineen väri: Magenta
- Tarviketyyppi: Alkuperäinen Brother-värikasetti
- Kasetin riittoisuus: Suuri kapasiteetti
- Sivutuotto: Noin 3500 sivua
- Tulostustekniikka: Laser
- Yhteensopivuus: DCP-9055CDN, DCP-9270CDN, HL-4140CN, HL-4150CDN, HL-4570CDW/CDWT, MFC-9460CDN, MFC-9465CDN, MFC-9970CDW
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitus: 04.05. - 05.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 04.05.
Arvioitu toimitusaika: 04.05.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


