Multibrackets M Framed Projection Screen Deluxe - Heijastusnäyttö - 77 tuuma (196 cm) - 16:9 - Matte White
Valmistaja: MULTIBRACKETS
ID: 7350022731936
33790€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Paino ja mitat | |
| Paino | 10,6 kg |
| Tuotteen korkeus | 1130 mm |
| Tuotteen leveys | 1880 mm |
| Tuotteen syvyys | 30 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 12,4 kg |
| Pakkauksen syvyys | 1900 mm |
| Pakkauksen korkeus | 145 mm |
| Pakkauksen leveys | 230 mm |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | musta, Valkoinen |
| Reunat | ![]() |
| Kiinnitystyyppi | Seinä |
| Kehyksen tyyppi | Kiinteä kehys |
| Suorituskyky | |
| Diagonaalinen | 195,6 cm (77") |
| Hyötykerroin | 1 |
| Aseman tyyppi | Ohje |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Diagonaalinen (metrinen) | 196 cm |
| Katselualueen leveys (L) | 172 cm |
| Katselualueen korkeus (K) | 97 cm |
| Näytön pinta | Mattavalkoinen |
| Kiristetty valkokangas | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Toimituspakkauksen leveys | 2,02 m |
| Toimituspakkauksen pituus | 45 cm |
| Toimituspakkauksen korkeus | 38,5 cm |
| Toimituspakkauksen paino | 53,2 kg |
| Määrä toimituspakkauksessa | 4 kpl |
| EAN | 7350022731936 |
| Takuu | 1 vuosi |
| Source: Icecat.biz | |
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe is a beautifully designed flat aluminium framed screen. The frame itself is coated with black velvet material to reduce glare completely.
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe offers fantastic value for money and is ideal for home cinema, boardroom or corporate use.
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe offers fantastic value for money and is ideal for home cinema, boardroom or corporate use.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
- leaflet (English)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

