24890€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Tekniset tiedot | |
| Rullan enimmäispituus | 30,5 m |
| Tulostusmateriaalin kirkkaus | > 101% |
| Tulostusmateriaalin laminointitarve | Cold |
| Tulostusmateriaalin vedenkestävyys | Y |
| Määrä per laatikko | 2 kpl |
| Tulostetun median kiiltotaso | 2,5 +/-1 |
| Repäisylujuus | 10,36 N |
| Lisätietoa haalistumattomuudesta (liiketilan sisäikkuna) | 6 kuukautta |
| Vetolujuus | 10,36 N |
| Paino ja mitat | |
| Mitat (LxSxK) | 286 x 146 x 1113 mm |
| Paino | 8,98 kg |
| Koko | 28,6 cm (11.2") |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 80% |
| Varastointilämpötila | 0 - 40 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 15 - 30 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 80% |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen koko | 285,8 x 146,1 x 1132,8 mm (11.2 x 5.75 x 44.6") |
| Pakkauksen paino | 11 kg |
| Ominaisuudet | |
| Tulostusmateriaalin paino | 120 g/m² |
| Tulostusmateriaalin paksuus | 8 µm |
| Tulostusmateriaalin opasiteetti | 96% |
| Tulostusmateriaalin hyllyikä | 1 vuosi/vuosia |
| Tulostumateriaalin kuivumisnopeus | 11 min (23°C, 50% RH) |
| Materiaalin viimeistely | Matta |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Logistiikkatiedot | |
| Lavan mitat (L x S x K) | 1050 x 1180 x 1880 mm |
| Tuotteita lavalla | 42 kpl |
| Kuormalavan mittasuhteet | 1049,8 x 1179,8 x 1879,6 mm (41.3 x 46.5 x 74") |
| Lavan paino | 478,1 kg |
| EAN | 0884962386590 |
| Takuu | 1 vuosi |
| Source: Icecat.biz | |
HP Everyday -mattapolypropeenin tuplapakkauksella voit tuottaa vaikuttavia mainoksia monipuoliselle, kestävälle ja kierrätettävälle[1] mattakalvolle. Tämä repeämätön materiaali on helppo käyttää ja käsitellä. Valmiste soveltuu sisä- ja ulkokäyttöön.
Voit tuottaa vähittäismyynti- ja myyntipistemainoksia sekä tapahtumajulisteita, joissa on eloisat värit ja katseen kiinnittävä kuvanlaatu. Mattapolypropeeni tarjoaa monipuolisuutta ja arvoa monissa erilaisissa ulko- ja sisäkäyttötarkoituksissa. Se on myös kierrätettävää[1].
Käytännölliset kaksoispakkaukset maksavat vähemmän verrattuna erillisten pakkausten ostamiseen. Ja tämä monipuolinen materiaali on helppo käyttää ja käsitellä, valmisteletpa nopeaa tulostuserää tai suurta määrää tuotantotulosteita.
Kestävien, pitkään säilyvien tulosteiden saavuttamiseksi alkuperäiset HP-tulostusmateriaalit on suunniteltu käytettäväksi yhdessä alkuperäisten HP-musteiden kanssa. Tulosteet säilyvät sisätiloissa, lasin sisäpinnassa jopa kuusi kuukautta[1]; ulkotiloissa tuloste säilyy jopa 3 kuukautta[2].
Voit tuottaa vähittäismyynti- ja myyntipistemainoksia sekä tapahtumajulisteita, joissa on eloisat värit ja katseen kiinnittävä kuvanlaatu. Mattapolypropeeni tarjoaa monipuolisuutta ja arvoa monissa erilaisissa ulko- ja sisäkäyttötarkoituksissa. Se on myös kierrätettävää[1].
Käytännölliset kaksoispakkaukset maksavat vähemmän verrattuna erillisten pakkausten ostamiseen. Ja tämä monipuolinen materiaali on helppo käyttää ja käsitellä, valmisteletpa nopeaa tulostuserää tai suurta määrää tuotantotulosteita.
Kestävien, pitkään säilyvien tulosteiden saavuttamiseksi alkuperäiset HP-tulostusmateriaalit on suunniteltu käytettäväksi yhdessä alkuperäisten HP-musteiden kanssa. Tulosteet säilyvät sisätiloissa, lasin sisäpinnassa jopa kuusi kuukautta[1]; ulkotiloissa tuloste säilyy jopa 3 kuukautta[2].
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
