7490€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Tekniset tiedot | |
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,13 kg |
| Tuotteen korkeus | 149 mm |
| Tuotteen leveys | 337 mm |
| Tuotteen syvyys | 79 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen koko | 216 x 432 x 165 mm |
| Pakkauksen paino | 2 kg |
| Muut ominaisuudet | |
| Mitat (LxSxK) | 337 x 79 x 149 mm |
| EAN | 0698833010442 |
| Takuu | 5 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
Mounts to rear of Neo-Flex WorkSpace carts. Keeps task-related items where they can be quickly accessed.
Includes handle, basket, mounting hardware.
Includes handle, basket, mounting hardware.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
- standard (English)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
