3490€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen korkeus | 33 mm |
| Tuotteen leveys | 45 mm |
| Tuotteen syvyys | 19,9 mm |
| Akku | |
| Akkuteknologia | Litiumioni (Li-Ion) |
| Akun kapasiteetti | 6 Wh |
| Tuotteen väri | Musta |
| Yhteensopivat tuotteet | HMXH300BN, HMXH304BN, SMXF54BN |
| Tarkoitus | Videokamera |
| Akun jännite | 3,7 V |
| EAN | 5711045222061 |
| Takuu | 1 kuukautta |
| Source: Icecat.biz | |
All of our quality replacement batteries, adapters and lamps are built with precision using the best components and parts available. All of our products are carefully tested by our QC department before it is packaged and shipped. Our products are guaranteed to be 100% compatible with the original equipment and all products meet the OEM requirements. All our products are backed by our standard warranty.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
