32190€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 20,5 kg |
| Tuotteen korkeus | 220 mm |
| Tuotteen leveys | 145 mm |
| Tuotteen syvyys | 400 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 21,5 kg |
| Pakkauksen syvyys | 495 mm |
| Pakkauksen korkeus | 330 mm |
| Pakkauksen leveys | 240 mm |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | VFI 1000T LCD |
| Tuotteen väri | Musta |
| Akun jännite | 12 V |
| Mukana paristoja | 6 kpl |
| Akun kapasiteetti | 7 ah |
| EAN | 4260074975659 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
- 6pcs. of 12V/7Ah batteries inside battery pack
- Increase backup time autonomy
- Connection cable inside package content
With this battery pack you can increase backup time for your connected equipment. Connection will be established by just one ANEN cable which is inside package content. If you later see demand to increase again backup time you can connect another battery pack to the second battery connector on rear panel of battery pack.
- Increase backup time autonomy
- Connection cable inside package content
With this battery pack you can increase backup time for your connected equipment. Connection will be established by just one ANEN cable which is inside package content. If you later see demand to increase again backup time you can connect another battery pack to the second battery connector on rear panel of battery pack.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
