195090€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 119,8 kg |
| Tuotteen korkeus | 688 mm |
| Tuotteen leveys | 190 mm |
| Tuotteen syvyys | 442 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 130,4 kg |
| Pakkauksen syvyys | 580 mm |
| Pakkauksen korkeus | 910 mm |
| Pakkauksen leveys | 320 mm |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | VFI 10000C LCD |
| Tuotteen väri | Musta |
| Akun jännite | 12 V |
| Mukana paristoja | 40 kpl |
| Akun kapasiteetti | 9 ah |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85044090 |
| EAN | 4260074975437 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
- 40pcs. of 12V/9Ah batteries inside battery pack
- Increase backup time autonomy
- Connection cable inside package content
- We have also available other battery pack for this UPS
- With inside 20pcs. of 12V/9Ah batteries
With this battery pack you can increase backup time for your connected equipment. Connection will be established by just one ANEN cable which is inside package content. If you later see demand to increase again backup time you can connect another battery pack to the second battery connector on rear panel of battery pack.
- Increase backup time autonomy
- Connection cable inside package content
- We have also available other battery pack for this UPS
- With inside 20pcs. of 12V/9Ah batteries
With this battery pack you can increase backup time for your connected equipment. Connection will be established by just one ANEN cable which is inside package content. If you later see demand to increase again backup time you can connect another battery pack to the second battery connector on rear panel of battery pack.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
