Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Pakkauksen paino | 484 g |
| Tuotteen korkeus | 0 mm |
| Tuotteen leveys | 0 mm |
| Tuotteen syvyys | 0 mm |
| Pakkauksen syvyys | 262 mm |
| Pakkauksen korkeus | 59 mm |
| Pakkauksen leveys | 282 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauksen tilavuus | 4,359 cm ³ |
| Virranhallinta | |
| Tarvitsee patterit | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää paristot | ![]() |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Lelupikkuhahmojen lukumäärä | 4 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Paino | 484 g |
| Materiaali | Muovi |
| Tuotteen väri | Monivärinen |
| Alkuperämaa | Tšekin tasavalta |
| Tuotetyyppi | Rakennuspakkaus |
| Teema | Ninjago |
| Osien määrä | 322 kpl |
| Ehdotettu sukupuoli | Poika/tyttö |
| Tukee ääniefektejä | ![]() |
| Suositeltu ikä (min) | 7 vuosi/vuosia |
| Suositeltu ikä (max) | 99 vuosi/vuosia |
| Logistiikkatiedot | |
| Tukkupakkauksen korkeus | 280 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 253 mm |
| EAN/UPC/GTIN | 5702017584522 |
| Tuotepakkauksen paino | 2,25 kg |
| Lavan paino | 126,5 cm |
| Lavan nettopaino | 92,9 kg |
| Tuotepakkauksen pituus | 299 mm |
| Tuotepakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 5702017606491 |
| Tuotepakkauksen nettopaino | 1,94 kg |
| Tuotepakkauksen tilavuus | 21,181 cm ³ |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 95030035 |
| Kuljetuspakkausten lukumäärä per uloin pahvilaatikko | 4 kpl |
| Lavan pituus | 120 cm |
| Lavan leveys | 80 cm |
| Lavan tilavuus | 1214,4 cm ³ |
| Turvallisuusvaroitus | |
| Turvavaroitus | Warning! Choking hazard. Small parts. Not suitable for children under 3 years old. |
| EU TSD -kieli | Multi, englanti, Hollanti, Saksa, Italia, Espanja, ranska, Ruotsi |
| EU TSD -varoitus | Ei sovellettavia varoituksia, Ei alle 36-kuukauden ikäisille lapsille |
| Toimittajan tiedot | |
| Pakettien määrä | 1 |
| Kokoamisaika | 60 min |
| Vaatii kokoamisen | ![]() |
| ASIN | B0CFVYPLZ5 |
| EAN | 5702017584522 |
LEGO® NINJAGO® Kain tulielementti-robotti (71808) on 322-osainen rakennussarja, joka sisältää muokattavan toimintahahmon. Robotissa on taipuisat kädet ja jalat, joiden avulla sen voi asettaa erilaisiin asentoihin. Mallin irrotettavat osat, kuten jalat, kädet ja vartalo, mahdollistavat rakennelman muokkaamisen omien mieltymysten mukaan. Settiin kuuluu myös erillinen susirobotti, joka toimii vastustajana leikeissä.
Pakkaukseen sisältyy neljä minihahmoa: Kai, Zane, Cole ja susinaamioon pukeutunut soturi. Kain robotin osia voi yhdistellä kahden muun, erikseen myytävän NINJAGO-robotin kanssa (71806 ja 71807), mikä laajentaa rakennus- ja leikkimahdollisuuksia. Rakentamisen tukena on LEGO Builder -sovellus, joka tarjoaa digitaaliset ohjeet ja mahdollistaa mallien tarkastelun 3D-muodossa.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Sisältää 322 osaa
- Mukana 4 minihahmoa: Kai, Zane, Cole ja susisoturi
- Liikuteltava robotti taipuisilla raajoilla
- Irrotettavat osat mahdollistavat mallin muokkaamisen
- Yhdistettävissä erikseen myytäviin setteihin 71806 ja 71807
- Materiaali muovi
- Suositusikä 7+
- Kokoamista vaativa rakennussarja
Arvioitu toimitus: 04.05. - 06.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 04.05. - 06.05.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 04.05. - 06.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 04.05. - 06.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 04.05. - 06.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 06.05.
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05. - 06.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05. - 06.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05.
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 06.05.
Arvioitu toimitusaika: 04.05. - 06.05.
Arvioitu toimitusaika: 05.05.


