4990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Pakkauksen paino | 74 g |
| Tuotteen leveys | 42 mm |
| Pakkauksen syvyys | 237 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12,5 mm |
| Pakkauksen leveys | 76 mm |
| Ranteen koko | 150 - 200 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | Watch Series 11 42mm, Watch Series 10 42mm, Watch Series 9 41mm, Watch Series 8 41mm, Watch Series 7 41mm, Watch Series 6 40mm, Watch SE (3rd Gen) 40mm, Watch SE (2nd Gen) 40mm, Watch SE (1st Gen) 40mm, Watch Series 5 40mm, Watch Series 4 40mm |
| Materiaali | Fluoroelastomeeri |
| Tuotteen väri | Keltainen |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Tuotetyyppi | Kellon ranneke |
| Hihnan koko | M/L |
| Värin nimi | Neonkeltainen |
| kokoelma | urheiluranneke |
| Yhteensopiva laitetyyppi | Älykello |
| EAN | 0195950534924 |
| Takuu | 1 vuosi |
Apple Watch -urheiluranneke on valmistettu erikoisvalmisteisesta, kestävästä fluoroelastomeerista. Se on lujatekoinen mutta yllättävän pehmeä. Tasainen ja tiivis materiaali asettuu tyylikkäästi ranteeseen ja tuntuu miellyttävältä ihoa vasten.
Innovatiivinen nastakiinnitys varmistaa turvallisen istuvuuden ja tekee rannekkeen ulkoasusta siistin ja virtaviivaisen, jotta Apple Watch näyttää aina yhtä hyvältä kuin se tuntuu.
Pakkauksen sisältö:- Apple Watch -urheiluranneke
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
