4990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Pakkauksen paino | 54 g |
| Tuotteen leveys | 42 mm |
| Pakkauksen syvyys | 237 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12,5 mm |
| Pakkauksen leveys | 76 mm |
| Ranteen koko | 130 - 200 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | Watch Series 11 42mm, Watch Series 10 42mm, Watch Series 9 41mm, Watch Series 8 41mm, Watch Series 7 41mm, Watch Series 6 40mm, Watch SE (3rd Gen) 40mm, Watch SE (2nd Gen) 40mm, Watch SE (1st Gen) 40mm, Watch Series 5 40mm, Watch Series 4 40mm |
| Materiaali | Nailon, Kierrätetty polyesteri, Elastaani |
| Tuotteen väri | Purppura |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Soljen väri | Musta |
| Tuotetyyppi | Kellon ranneke |
| Hihnan koko | Yksi koko |
| Värin nimi | Usvanvioletti |
| kokoelma | Sport Loop ‑ranneke |
| Yhteensopiva laitetyyppi | Älykello |
| EAN | 0195950533248 |
| Takuu | 1 vuosi |
Pehmeä, hengittävä ja kevyt Apple Watch Sport Loop -ranneke on suunniteltu koko päivän mukavuutta varten. Tarranauhakiinnityksen ansiosta ranneke on helppo ja nopea säätää sopivaksi.
Kaksikerroksisen nailonpunoksen sisäpinnassa on tiheitä silmukoita, jotka tuntuvat pehmeiltä ihoa vasten ja siirtävät kosteutta pois. Tämä tekee rannekkeesta erinomaisen niin treeneihin kuin jokapäiväiseen käyttöön.
Sport Loop on valmistettu kestävää kehitystä tukevista materiaaleista. Se sisältää 100 % kierrätyselastaania, 100 % kierrätyspolyesteriä ja 85 % kierrätysnailonia, josta osa on peräisin käytetyistä kalaverkoista. Valmistuksessa käytetystä sähköstä 100 % on uusiutuvaa energiaa.
Pakkauksen sisältö:- Apple Watch Sport Loop -ranneke
- Materiaali: 80 % kierrätysnailonia, 100 % kierrätyspolyesteriä, 100 % kierrätyselastaania
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
