5590€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Pakkaustiedot | |
| Paino | 372 g |
| Pakkauksen paino | 372 g |
| Suorituskyky | |
| Johdon pituus | 3 m |
| Tuotteen väri | Musta |
| Yhteensopivat tuotteet | CN8600 CS1642 CS1644 CS1762A CS1764A CS1768 CS1788 |
| Videoportin tyyppi | DVI-D |
| Liitin 1 | DVI-D, USB A, 2 x 3.5mm |
| Liitin 2 | DVI-D, USB A, 2 x 3.5mm |
| Liittimen 1 sukupuoli | Uros |
| Liittimen 2 sukupuoli | Uros |
| Logistiikkatiedot | |
| Tukkupakkauksen korkeus | 240 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 330 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 10,2 kg |
| Tuotepakkauksen pituus | 450 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 25 kpl |
| Tuotepakkauksen nettopaino | 9,3 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733080 |
| EAN | 4710423774865 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
ATEN, KVM-kablage, DVI-D/2x3,5mm/USB A till DVI-D/2x3,5mm/USB B, ha-ha, 3m
Kombikabel med en USB, 2x3,5mm och en DVI-kontakt i bÕda sidorna av kabeln.
Kombikabel med en USB, 2x3,5mm och en DVI-kontakt i bÕda sidorna av kabeln.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
