1090€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Paino ja mitat | |
| Paino | 37 g |
| Tuotteen korkeus | 34 mm |
| Tuotteen leveys | 40 mm |
| Tuotteen syvyys | 85 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 135 g |
| Pakkauksen syvyys | 50 mm |
| Pakkauksen korkeus | 95 mm |
| Pakkauksen leveys | 40 mm |
| Ominaisuudet | |
| Materiaali | Alumiini |
| Tuotteen väri | Hopea |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Mikä tahansa tuotemerkki |
| Tuotetyyppi | Kuulokepidike |
| Logistiikkatiedot | |
| Toimituspakkauksen leveys | 21 cm |
| Toimituspakkauksen pituus | 41,5 cm |
| Toimituspakkauksen korkeus | 26,5 cm |
| Toimituspakkauksen paino | 6,5 kg |
| Määrä toimituspakkauksessa | 100 kpl |
| EAN | 7350073732036 |
| Takuu | 1 vuosi |
| Source: Icecat.biz | |
Multibrackets Headset Holder Wall provides a simple storage solution for your headset or headphones under your desk. Protect your headset from damaging falls and extra wear and tear while allowing you to display your gear. This Aluminum Headphone Wall Hanger, fits many models of Audio-Technica, Bose (example QC3, QC25, QC2, QC15) AE2, AKG, Beats (Studio, Solo, Wireless, Pro), Sennheiser, Parrot Zik, Panasonic, Sony (MDR, DJ) and many other Headphones.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
- leaflet (English)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
