7690€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Näyttö | |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Liitettävyys | |
| DC-tulojakki | ![]() |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 2 |
| Näppäimistöportin liitin | USB |
| Hiiriportin liitin | USB |
| Videoportin tyyppi | VGA |
| Ohjattavien tietokoneiden määrä | 2 |
| Konsoliportit | 3.5mm kuuloke, 3.5mm mic, USB A, VGA (D-Sub) |
| Konsolin USB-porttien | 2 |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 804 g |
| Tuotteen korkeus | 44 mm |
| Tuotteen leveys | 130 mm |
| Tuotteen syvyys | 76,5 mm |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 0,142 W |
| Voimanlähde | DC |
| Tulojännite | 5 V |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 0 - 80% |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 50 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 0 - 80% |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 963 g |
| Pakkauksen syvyys | 239 mm |
| Pakkauksen korkeus | 160 mm |
| Pakkauksen leveys | 59 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Käyttöopas | ![]() |
| Pika-asennusopas | ![]() |
| Suunnittelu | |
| Telineasennus | ![]() |
| LED-merkkivalot | ![]() |
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Kotelon materiaali | Metalli |
| Painike | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Enimmäiserottelutarkkuus | 2048 x 1536 pikseliä |
| HD-tyyppi | QXGA |
| DDC2B-tuki | ![]() |
| Videokaistanleveys | 60 Hz |
| Logistiikkatiedot | |
| Tukkupakkauksen korkeus | 338 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 315 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 19,9 kg |
| Tuotepakkauksen pituus | 490 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 20 kpl |
| Tuotepakkauksen nettopaino | 16,1 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85176200 |
| EAN | 4710423772618 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
ATEN KVM-switch, 1 konsol styr 2 datorer, VGA/USB/Ljud, silver
Kopplar tvÕ datorer till ett tangentbord, en mus, en skõrm och stereoljud/mikrofon.
ò Switcha via knappar direkt pÕ switchen.
ò Klarar max uppl÷sning 2048x1536 i 60Hz.
Fyra 1,8 meter lÕnga kablar medf÷ljer.
MÕtt(BxDxH): 130x74,5x42mm.
Kopplar tvÕ datorer till ett tangentbord, en mus, en skõrm och stereoljud/mikrofon.
ò Switcha via knappar direkt pÕ switchen.
ò Klarar max uppl÷sning 2048x1536 i 60Hz.
Fyra 1,8 meter lÕnga kablar medf÷ljer.
MÕtt(BxDxH): 130x74,5x42mm.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
- Quick Start Guides (English)
- manual pdf (English)
- leaflet (English)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


