NEWSTAR Projector Wall Mount Universal 12 kg length 37-47 cm
Valmistaja: NEWSTAR
ID: BEAMER-W050SILVER
11590€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Paino ja mitat | |
| Paino | 2,56 kg |
| Pakkauksen paino | 2,8 kg |
| Tuotteen korkeus | 5 mm |
| Tuotteen syvyys | 470 mm |
| Pakkauksen syvyys | 182 mm |
| Pakkauksen korkeus | 191 mm |
| Pakkauksen leveys | 403 mm |
| Muut ominaisuudet | |
| Alkuperämaa | Taiwan |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | Hopea |
| Korkeudensäätö | ![]() |
| Kääntyvä kulma alue | 0 - 360° |
| Kallistuskulma | 0 - 90° |
| Enimmäispaino | 12 kg |
| Kuvien kiertäminen | ![]() |
| Kotelon materiaali | Terästä |
| Kiinnitystyyppi | Seinä |
| Etäisyys seinästä enintään | 47 cm |
| Etäisyys seinästä vähintään | 37 cm |
| Kääntyvyys | ![]() |
| Korkeussäätö | ![]() |
| Kääntökulma | 360° |
| Korkeussäätöalue | 0 - 50 mm |
| Leveyden säätöalue | 0 - 390 mm |
| Syvyyden säätöalue | 370 - 470 mm |
| Logistiikkatiedot | |
| Euro-lavan kpl-määrä | 63 kpl |
| Tukkupakkauksen korkeus | 240 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 590 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 10,5 kg |
| Tuotepakkauksen pituus | 437 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 3 kpl |
| Tuotepakkauksen nettopaino | 9,3 kg |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 7326909890 |
| EAN | 8717371442323 |
| Takuu | 5 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
The BEAMER-W050SILVER is a wall mount for beamers/projectors that allows you to mount a projector to the wall.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
- leaflet (English)
- manual pdf (English)
- drawing (English)
- drawing (English)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

