Xerox - Musta - väriainekasetti (vastaavuus: HP C8061X) malleihin HP Envy 5535, LaserJet 4100, 4100dtn, 4100mfp, 4100n, 4100tn, 4101mfp
Valmistaja: XEROX
ID: 003R99601
8690€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 2,07 kg |
| Pakkauksen paino | 2,07 kg |
| Tuotteen korkeus | 158 mm |
| Tuotteen leveys | 255 mm |
| Tuotteen syvyys | 358 mm |
| Pakkauksen syvyys | 358 mm |
| Pakkauksen korkeus | 158 mm |
| Pakkauksen leveys | 140 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Muut ominaisuudet | |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Yhteensopiva |
| Sertifiointi | ISO/IEC 19752 |
| Yhteensopivuus | HP LaserJet 4100 |
| Tuotteen väri | Musta |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Alkuperämaa | Vietnam |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | HP |
| OEM-koodi | C8061X |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| EAN | 5017534996018 |
| Takuu | 3 kuukautta |
| Source: Icecat.biz | |
Xeroxin HP-tulostimiin tarkoitetut värikasetit takaavat korkealuokkaisen tulostusjäljen ja ehdottoman luotettavuuden pienellä hinnalla. Alkuperäisiin HP-kasetteihin verrattuna saat keskimäärin 10 % enemmän tulostettuja halvemmalla ja 100 % tuotetakuulla. Saat enemmän, maksat vähemmän, ilman riskiä. Tyytyväisyys on taattu.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
