77690€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 2,27 kg |
| Tuotteen korkeus | 190 mm |
| Tuotteen leveys | 195 mm |
| Tuotteen syvyys | 485 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 2,27 kg (5 lbs) |
| Pakkauksen syvyys | 495,3 mm |
| Pakkauksen korkeus | 190,5 mm |
| Pakkauksen leveys | 196,8 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauksen pituus | 49 cm |
| Pakkauksen koko | 196,8 x 495,3 x 190,5 mm (7.75 x 19.5 x 7.5") |
| Muut ominaisuudet | |
| Tulostustekniikka | Lasertulostus |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Alkuperäinen |
| Yhteensopivuus | Phaser 5500 Phaser 5550 |
| Tuotteen väri | Musta |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Alkuperämaa | Kiina, Alankomaat |
| Mustepatruunan tyyppi | Korkea (XL) värintuotto |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Xerox |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustan väriaineen riittävyys sivuina | 60000 sivua |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Vientisäännöstelyluokitusnumero (ECCN) | EAR99 |
| EAN | 5712505202708 |
| Takuu | 1 vuosi |
| Source: Icecat.biz | |
Xeroxin huoltotarvikkeet on suunniteltu pitämään Xerox-laitteesi toiminnassa tehokkaasti ja tarjoamaan parasta laatua
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
