Cisco Catalyst 3560CX-8TC-S - Kytkin - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, DIN-rail asennettava, seinään asen
Valmistaja: CISCO
ID: WS-C3560CX-8TC-S
221290€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Tekniset tiedot | |
| Määrä toimituspakkauksessa | 1 kpl |
| Liitettävyys | |
| Gigabit Ethernet -portteja | 8 |
| Peruskytkentä RJ-45 Ethernet-porttien tyyppi | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Basic kytkentä RJ-45 Ethernet-porttien määrä | 8 |
| SFP -moduulipaikkojen määrä | 2 |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,72 kg |
| Tuotteen korkeus | 44,4 mm |
| Tuotteen leveys | 269,2 mm |
| Tuotteen syvyys | 213,4 mm |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 19 W |
| Voimanlähde | AC |
| Syöttöjännite | 0.5 - 0.2 A |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Virtalähde mukana | ![]() |
| Pistoketyyppi | Tyyppi C |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttökorkeus | 0 - 3048 m |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 5 - 95% |
| Varastointilämpötila | -25 - 70 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | -5 - 45 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Käytön ulkopuolinen korkeus | 0 - 4000 m |
| Lämmön poisohjaus | 170,6 BTU/h |
| Verkko | |
| Täysin kaksipuolinen | ![]() |
| Verkkostandardit | IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Linkkien yhdistäminen | ![]() |
| IP-reititys | ![]() |
| VLAN:ien määrä | 4000 |
| STP-Protokolla | ![]() |
| VLAN-tuki | ![]() |
| 10G-tuki | ![]() |
| Ethernet kaapelointiteknologia | 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T |
| Auto-negotiaatio | ![]() |
| Active link -havaitseminen | ![]() |
| Datasiirto | |
| Jumbo Frames -tuki | ![]() |
| Jumbo frames | 9198 |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 1,72 kg |
| Pakkauksen syvyys | 349,2 mm |
| Pakkauksen korkeus | 160,3 mm |
| Pakkauksen leveys | 327,7 mm |
| Suojaus | |
| Pääsynhallintalista | ![]() |
| SSH/SSL-tuki | ![]() |
| Todennustapa | MAC-pohjainen tunnistautuminen |
| DHCP-ominaisuudet | DHCP relay, DHCP snooping |
| Hallintaominaisuudet | |
| Kytkinkerros | L2/L3 |
| Quality of Service -tuki | ![]() |
| Järjestelmän tapahtumien loki | ![]() |
| Kytkin tyyppi | Hallittu |
| ARP-tarkastus | ![]() |
| Pilvipalvelussa hallinnoitu | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Pakkauksen sisältö | WS-C3560CX-8TC-S Switch, Accessory Kit, 1 printed document |
| Suunnittelu | |
| Telineasennus | ![]() |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Pinottava | ![]() |
| Markkinasegmentti | Yritys |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet -tuki | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Sisäinen muisti | 512 MB |
| Keskimääräinen vikaantumisaika | 756260 h |
| Flash-muisti | 128 MB |
| Logistiikkatiedot | |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Määrä per tuotepakkaus | 1 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85176990 |
| Multicast-tuki | ![]() |
| EAN | 0882658753282 |
| Takuu | 3 kuukautta |
| Source: Icecat.biz | |
The Cisco Catalyst C3560CX-8TC-S Network Switch is ideal for high-speed data connectivity and Wi-Fi backhaul in places where space is at a premium. Featuring a compact design and quiet, fanless operation, this managed switch can come out of the server room and be placed closer to users, meaning shorter cable runs and greater flexibility for your network deployment.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


