Xerox - Keltainen - väriainekasetti (vastaavuus: HP CB542A) malleihin HP Color LaserJet CM1312 MFP, CM1312nfi MFP, CP1215, CP1515n, CP1518ni
Manufacturer: XEROX
ID: 003R99787
8690€
Show VAT 0%
Show VAT 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Mariehamn
Specifications
Description
Store availability
Delivery
Price development
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.5 kg |
| Package weight | 1.5 kg |
| Height | 113 mm |
| Width | 135 mm |
| Depth | 365 mm |
| Package depth | 365 mm |
| Package height | 113 mm |
| Package width | 160 mm |
| Other features | |
| Colour | ![]() |
| Print technology | Laser printing |
| Features | |
| Type | Compatible |
| Certification | ISO/IEC 19798 |
| Compatibility | HP Colour LaserJetCP1518N, HP Colour LaserJet CM1312 MFP, HP Colour LaserJet CM1525, HP Colour LaserJetCP1515N |
| Printing colours | Yellow |
| Country of origin | Serbia |
| OEM code | CB542A |
| EAN | 5017534997879 |
| Warranty | 3 months |
| Source: Icecat.biz | |
Toner Cartridges for HP Printers from Xerox deliver brilliant image quality and excellent reliability at a low cost. Compared to the original HP toner cartridge, you'll get better or equal page yield, pay significantly less, and receive 100% lifetime warranty. Get more, pay less, without risk. Satisfaction is guaranteed.
Multitronic Vaasa: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 17:00
Fetch from the shop
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Parcel lockers and service points
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Postal package
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Parcel lockers and service points
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Doorstep delivery
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Business Parcel
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Home Parcel
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Home delivery
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
The above technical details are for reference only and may change without notice. We reserve the right to correct printing errors and use illustrations for guidance. Some text may be auto-generated or machine-translated, which could lead to inaccuracies.

