3790€
Show VAT 0%
Show VAT 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Mariehamn
Specifications
Description
Store availability
Delivery
Price development
Manuals
| Packaging data | |
| Package weight | 960 g |
| Package depth | 135 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package width | 70 mm |
| Battery | |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | Single-use battery |
| Product colour | Multicolour |
| Battery voltage | 9 V |
| Number of batteries included | 20 pc(s) |
| Battery size(s) | 9V |
| EAN | 4891199201776 |
| Warranty | 2 years |
| Source: Icecat.biz | |
Det kraftfullaste batteriet vi skapat
GP Ultra Plus är ett väldigt kraftfullt engångsbatteri, med lång livslängd. Perfekt anpassad för produkter med hög strömförbrukning t.ex. fotoblixtar och kameror. De unika egenskaperna hos GP Ultra Plus gör det även väl lämpat för lite tuffare körning av radiostyrda bilar/båtar/flygplan.
GP Ultra Plus är dessutom miljömärkt med Svanen.
GP Ultra Plus är ett väldigt kraftfullt engångsbatteri, med lång livslängd. Perfekt anpassad för produkter med hög strömförbrukning t.ex. fotoblixtar och kameror. De unika egenskaperna hos GP Ultra Plus gör det även väl lämpat för lite tuffare körning av radiostyrda bilar/båtar/flygplan.
GP Ultra Plus är dessutom miljömärkt med Svanen.
Multitronic Vaasa: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 17:00
Fetch from the shop
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Parcel lockers and service points
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Postal package
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Parcel lockers and service points
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Doorstep delivery
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Business Parcel
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Home Parcel
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Home delivery
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
- leaflet (Svenska)
The above technical details are for reference only and may change without notice. We reserve the right to correct printing errors and use illustrations for guidance. Some text may be auto-generated or machine-translated, which could lead to inaccuracies.
