1090€
Show VAT 0%
Show VAT 25.5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Mariehamn
Specifications
Description
Store availability
Delivery
Price development
Manuals
| Weight & dimensions | |
| Weight | 37 g |
| Height | 34 mm |
| Width | 40 mm |
| Depth | 85 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 135 g |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package width | 40 mm |
| Features | |
| Material | Aluminium |
| Product colour | Silver |
| Brand compatibility | Any brand |
| Product type | Headphone holder |
| Logistics data | |
| Shipping (inner) case width | 21 cm |
| Shipping (inner) case length | 41.5 cm |
| Shipping (inner) case height | 26.5 cm |
| Shipping (inner) case gross weight | 6.5 kg |
| Products per shipping (inner) case | 100 pc(s) |
| EAN | 7350073732036 |
| Warranty | 1 year |
| Source: Icecat.biz | |
Multibrackets Headset Holder Wall provides a simple storage solution for your headset or headphones under your desk. Protect your headset from damaging falls and extra wear and tear while allowing you to display your gear. This Aluminum Headphone Wall Hanger, fits many models of Audio-Technica, Bose (example QC3, QC25, QC2, QC15) AE2, AKG, Beats (Studio, Solo, Wireless, Pro), Sennheiser, Parrot Zik, Panasonic, Sony (MDR, DJ) and many other Headphones.
Multitronic Vaasa: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 17:00
Fetch from the shop
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Parcel lockers and service points
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Postal package
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Parcel lockers and service points
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Doorstep delivery
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Business Parcel
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Matkahuolto: Home Parcel
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
Posti: Home delivery
Estimated delivery time: No delivery info
Estimated delivery time: No delivery info
- leaflet (English)
The above technical details are for reference only and may change without notice. We reserve the right to correct printing errors and use illustrations for guidance. Some text may be auto-generated or machine-translated, which could lead to inaccuracies.
